Слухати

Місія ОБСЄ буде без зброї, доки не внесуть зміни її в мандат — Хуг

21 жовтня 2016 - 17:25
Наразі Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ є неозброєною цивільною місією
Місія ОБСЄ буде без зброї, доки не внесуть зміни її в мандат — Хуг / Новини на Громадському радіо

Про це в ефірі телеканалу 112-Україна заявив заступник голови місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг. 

«Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ є неозброєною цивільною моніторинговою місією. Якщо необхідно внести будь-які зміни до мандата спецмісії ОБСЄ, це має бути схвалено одностайно 57 державами-учасницями ОБСЄ у Відні. І до тих пір, доки не буде прийнято це рішення, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ залишатиметься неозброєною цивільною моніторинговою місією», — сказав Александер Хуг.

Він додав, що саме постійна Рада організації з безпеки та співробітництва, яка засідає у Відні має прийняти це рішення одноголосно.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко за результатами Нормандської зустрічі повідомив, що на Донбасі розпочне роботу поліцейська місія ОБСЄ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+