Слухати

У Дніпрі чоловік втратив свідомість у черзі за iPhone 7 — фото, відео

21 жовтня 2016 - 19:09 500
Сьогодні, 21 жовтня, стартували офіційні продажі нового iPhone в Україні. У зв'язку з цим, інтернет-магазин «Цитрус» провів розіграш 50 нових яблучних девайсів по всій країні

У Дніпрі 10 нових iPhone 7 32 Gb розігрувалися в магазині «Цитрус» на проспекті Яворницького, повідомляє Інформатор.

Згідно з правилами, в розіграші нового iPhone 7 32 Gb міг взяти участь той, хто володіє попередньою моделлю смартфона Apple, а саме iPhone 6, 6 Plus, 6s або 6s Plus. Той, хто бажає взяти участь, повинен був заповнити анкету на сайті магазина до 9 години вечора 20 жовтня. Згідно з інформацією від ведучих заходу, всього було 1600 заповнених анкет.

cherga1.jpg

Черга // informator.dp.ua
Черга
informator.dp.ua

Початок розіграшу відбувся о 23:59 20 жовтня. За годину до початку, біля магазину стовпилося близько 100 людей. На початку першої години ночі, кількість людей збільшилася в чотири рази. Учасники акції заполонили всі приміщення магазину, а ті хто не встиг зайти всередину, стояли у величезній черзі на вулиці.

cherga_za_ayfonom.jpg

Черга за Айфоном // informator.dp.ua
Черга за Айфоном
informator.dp.ua

cherga2.jpg

Черга за Айфонами // informator.dp.ua
Черга за Айфонами
informator.dp.ua

 

 

Але не все пройшло гладко. Під час заходу, один з учасників розіграшу знепритомнів прямо в центрі залу. Адміністрація магазину хотіла викликати швидку допомогу, але молода людина прокинувся, випив води і вийшов на свіже повітря.

cholovik_yakyy_vtratyv_svidomist.jpg

Чоловік, який втратив свідомість у черзі // informator.dp.ua
Чоловік, який втратив свідомість у черзі
informator.dp.ua

 

 

Нові iPhone дісталися не всім. Три учасники, чиї номери вибрала програма випадкових чисел, були відсутні на заході і не отримали своїх нових смартфонів. Замість них, володарями iPhone 7 стали наступні за списком учасники.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+