Слухати

В Одесі піцу доставлятимуть дрони — відео

21 жовтня 2016 - 13:22
В Одесі вперше піцу клієнтові доставив дрон. За раз такий апарат здатний підняти тільки одну піцу, але така доставка в рази швидше оскільки вона не залежить від міських пробок і людського фактору
В Одесі піцу доставлятимуть дрони — відео / Новини на Громадському радіо

Поки доставка піци дронами відбувається в тестовому режимі, проте вже навесні, обіцяють представники ресторану, послуга буде надаватися на постійній основі, йдеться в сюжеті 7 каналу Одеси.

«Ми вважаємо це доброю альтернативою для доставки, тому що в осінньо-зимовий період досить важка ситуація на дорогах, коли не завжди вчасно ми можемо потрапити до наших клієнтів», — зазначила Карина Шпорт, представниця онлайн-ресторану.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+