Слухати

Журналістка, яку допитують у РФ, не пов'язана з Правим сектором - Скоропадський

21 жовтня 2016 - 10:56
До прес-секретаря «Правової ініціативи по Росії» Ксенії Бабич співробітники Слідчого комітету Росії прийшли з обшуком по справі «Правого сектора»
Журналістка, яку допитують у РФ, не пов’язана з Правим сектором - Скоропадський  / Новини на Громадському радіо

Про це написав у фейсбуці журналіст Ілля Шепелін. Він зазначає, що Бабич встигла написати про обшук у Фейсбук, проте «слідом спритний співробітник вилучив у неї телефон і цей пост видалив». Він також припустив, що в ході обшуку у Бабич будуть вилучені комп’ютер, телефон та інша техніка. Прес-секретар Правого сектору  Артем Скоропадський свого часу навчався з Ксенією Бабич на одному факультеті, про це він ексклюзивно розповів Громадському радіо.

«Сенс в тому, що вона живе в Москві, а я — у Києві. Вона в Київ, я так розумію, не приїздила вже кілька років. Так, ми з нею приятелі, але вона не належала до українського націоналізму, ні до української «движухі». Ми знайомі з її підліткового віку. Я вже не знаю, які її вподобання, але те, що вона не має взагалі ні якого відношення не те що до «Правого сектору», до моєї діяльності, а те, що вона взагалі не має жодного відношення до України. Очевидно, слідчому комітету немає чим зайнятись, окрім, як залякувати таких абсолютно безпечних дівчаток, як Ксюша Бабіч», — сказав Скоропадський.

Зазначимо, що Ксенія Бабіч також працювала позаштатним кореспондентом українського телеканалу «112-Україна».

Як повідомила Громадському радіо редактор телеканалу «112-Україна», зараз журналістку викликали на допит. 

Нагадаємо, «Правий сектор» був визнаний в Росії екстремістським і заборонений ще в листопаді 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+