Слухати

Не засмучуйтесь через відмову в екстрадиції Кольченка та Сенцова, — Афанасьєв

22 жовтня 2016 - 10:28
Українська сторона не сподівалася, що Росія погодиться повернути Кольченка та Сенцова: вважає Геннадій Афанасьєв
Не засмучуйтесь через відмову в екстрадиції Кольченка та Сенцова, — Афанасьєв / Новини на Громадському радіо

Колишній політв’язень Геннадій Афанасьєв прокоментував у прямому ефірі «Громадського радіо» повідомлення про те, що РФ відмовилася видати Україні Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

«Не треба дуже засмучуватися через відмову в екстрадиції Кольченка та Сенцова. Ніхто не сподівався, що це дійсно спрацює. Українська сторона намагається використовувати всі можливі засоби в поверненні наших бранців», — розповів Афанасьєв.

Він додав, що йому свого часу також відмовляли в екстрадиції.

«Особисто мені було відмовлено в екстрадиції за тиждень до того, як мене етапували до Лефортово, а за два місяці відбувся обмін», — розповів Геннадій Афанасьєв.

Також він підкреслив, що українських політв’язнів можна повернути тільки через тиск на російську владу та за допомогою посилення санкцій.

«Сподіваємось, Росія обміняє їх на своїх громадян, які є в українських тюрмах. Перемовини ідуть постійно, але питання Олега Сенцова є найбільш складним, бо російська сторона відмовляється навіть починати перемовини щодо обміну цього бранця», — додав  Афанасьєв.

Повідомлення про відмову в екстрадиції прокоментувала також журналістка та правозахисниця Марія Томак.

 

 

 

 

Нагадаємо, 25 серпня Північно-Кавказький військовий суд Ростова виніс вирок у справі кримчан Олега Сенцова та Олександра Кольченка. Сенцова засудили до 20 років виправної колонії суворого режиму, а Кольченко – до 10 років

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+