Слухати

Чиновник, який вразив своєю безграмотністю, закликав "плекати мову" — відео

22 жовтня 2016 - 18:55
Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, який беручи участь у конкурсі на цю посаду наробив багато помилок у правописі, зачитав відомий вірш Максима Рильського

Попри те, що презентацію демонстрували на екрані перед комісією з питань вищого корпусу державної служби, яка і мала оцінювати роботу та виступ, на співбесіді жоден із членів комісії не звернув уваги на численні граматичні помилки у презентації кандидата і не поставив жодного запитання щодо якості написання роботи, наголошують журналісти.Йдеться про вірш «Як парость виноградної лози…»

При цьому на кофтині Олексія Савченка написано «маю силу вчитись на власних помилках».

Зазначимо, що журналісти програми «Схеми» з’ясували, що на кожній сторінці презентації Савченка, підготовленої під час роботи над ситуативним завданням, можна помітити багато помилок у словах.

У його роботі – численні друкарські помилки, невідповідність у відмінках, а інколи й незрозумілі мовні звороти. Наприклад, «диячу освиту» замість «дитячу освіту» або «навидь ликів» замість, очевидно, «навіть ліків».

radio_svoboda.jpg

Помилки // Радіо Свобода
Помилки
Радіо Свобода

Попри те, що презентацію демонстрували на екрані перед комісією з питань вищого корпусу державної служби, яка і мала оцінювати роботу та виступ, на співбесіді жоден із членів комісії не звернув уваги на численні граматичні помилки у презентації кандидата і не поставив жодного запитання щодо якості написання роботи, наголошують журналісти.

Сам Савченко пояснив журналісту програми таку кількість помилок у своїй презентації так: «Спочатку я почав писати ручкою, так. А потім мені сказали, що ручкою не приймуть. І мені треба було швидко це надрукувати. І я вже не, ну розуміючи, те, що треба щось здавати, да, а те, що я написав не приймуть, то я вже, як воно там було, не дивився», – зазначив Савченко.

Після визначення переможця комісією 6 жовтня президент Петро Порошенко призначив своїм указом Олексія Савченка головою Миколаївської облдержадміністрації з терміном випробування три місяці.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+