Слухати

Хакери назвали вчорашні DDoS-атаки "пробою сил"

22 жовтня 2016 - 10:18
Хакерська група New World Hackers, що базується в Китаї і в США, взяла на себе відповідальність за масштабну DDoS-атаку, яка зробила неможливим доступ до сайтів Twitter, Netfli, Soundcloud
Хакери назвали вчорашні DDoS-атаки «пробою сил» / Новини на Громадському радіо

Американські спецслужби розслідують цю подію. На даний момент у них немає доказів на підтримку версії про причетність New World Hackers до цієї події.

Компанія Dyn повідомила, що її центри даних піддалися трьом хвилям DDoS-атак, впоратися з якими було дуже важко, пише newsru.co.il.

Перша атака була здійснена приблизно о сьомій годині ранку за часом Східного узбережжя. Коли Dyn відновила роботу серверів, хакери переключилися на центри даних, розташовані в інших регіонах, і доступ до сайтів знову був обмежений. Після полудня хакери заявили, що припиняють атаки.

Хакери використовували мільйони пов’язаних з інтернетом пристроїв для відправки величезної кількості запитів. Вони діяли через відеокамери та інші пристрої, підключені до інтернету, але погано захищені.

Два представника хакерської команди New World Hackers заявили інформаційному агентству АР, що атака була «всього лише пробою сил». Ця група брала на себе відповідальність за атаку на ESPN.com і BBC. Група стверджує, що складається з понад 30 осіб, в тому числі, 20 хакерів з Росії і ще десяти — з Китаю.

Ще один представник хакерської групи сказав, що мета цієї атаки була у виявленні вразливих місць в безпеці інтернету.

Нагадаємо, вчора 21 жовтня, всесвітня мережа у Сполучених Штатах зазнала кількох масивних DDOS-атак. В результаті сталися перебої в роботі популярних у світі сайтів — Twitter, Soundcloud, Amazon, Netflix, Spotify.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+