Слухати

Як артилеристи навчались знищувати взводні опорні пункти ворога — відео

22 жовтня 2016 - 19:32
В рамках стратегічних командно-штабних навчань "Рубіж-2016" на Київщині відбулися тактичні навчання артилерійських підрозділів з бойовою стрільбою
Як артилеристи навчались знищувати взводні опорні пункти ворога — відео / Новини на Громадському радіо

Їх головна мета - наукове обгрунтування оптимальної кількості боєприпасів, необхідних для враження взводного опорного пункту противника.

«Впроваджуються засоби автоматизації, впроваджуються планшети для скорочення часу підготовки даних пострілів. Якщо не поражаєш ти противника, то він поражає тебе», — зазначив В’ячеслав Варава, представник науково-дослідного центру ракетних військ і артилерії.

Старший офіцер батареї Володимир Івасів говорить, що зазначені інновації набагато прискорюється порядок перестрілки, ураження цілі. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+