Слухати

Пропозиція щодо підвищення зарплатні нардепам буде відхилена — Гройсман

23 жовтня 2016 - 13:47
За словами прем'єр-міністра України Вородимира Гройсмана, підвищувати доходи треба "звичайним людям"
Пропозиція щодо підвищення зарплатні нардепам буде відхилена — Гройсман / Новини на Громадському радіо

Про це Володимир Гройсман написав на Facebook-сторінці.

Він нагадав, що минулого тижня Верховна Рада проголосувала висновки та рекомендації народних депутатів щодо внесеного проекту Бюджету на 2017 рік і додав, що зараз в уряді опрацьовуються зміни, запропоновані народними депутатами.

«Ті, які слушні, будуть враховані. Але деякі будуть нами однозначно відхилені. Ми не підтримаємо ініціативу депутатів підвищити самим собі зарплату практично вдвічі. Вважаю, що це питання зараз не на часі. Зараз усім нам треба перш за все думати над тим, як підняти доходи звичайним людям. Ми уже заклали в проект бюджету підвищення зарплат учителів, лікарів і в цілому підвищення соціальних стандартів. До другого читання уряд має намір ці позиції тільки посилити», — зазначив прем’єр-міністр.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+