Слухати

Українців, затриманих в Придністров'ї, відпустили — Слободян

23 жовтня 2016 - 17:07
Українців, яких затримували 19 жовтня 2016 року прикордонники так званої Придністровської Республіки, вже відпустили
Українців, затриманих в Придністров’ї, відпустили — Слободян / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо повідомив прес-секретар Держприкордонслужби України Олег Слободян.

Цю інформацію підтвердили і в прес-службі КДБ самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки. Там зазначили, що затриманих відпустили того ж дня після того, як були перевірені їхні документи. Там зазначили, що українці перетнули кордон.

Нагадаємо, сьогодні з’явилась інформація, що у Придністров’ї затримали шістьох українців за нібито таємне спостереження на кордоні. Згодом, помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив, що люди дійсно були затримані, але вони не вели жодних спостережень і не міли відношення до Держприкордонслужби.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+