Слухати

Дніпряни мітингують проти корупції у райвідділах поліції

24 жовтня 2016 - 16:02
Під стінами одного з райвідділів поліції більше сотні дніпрян вимагають закриття наркопритонів та ігрових залів, а також зміни керівництва правоохоронних органів
Дніпряни мітингують проти корупції у райвідділах поліції / Новини на Громадському радіо

До Новокодацького райвідділу поліції люди з транспарантами принесли бочки та опудало. На швабру вдягли форму міліціянта, а в кишені напихли гроші. Говорять, що це уособлення місцевих правоохоронців-корупціонерів, повідомляє кореспондент «Громадського радіо« з Дніпра. 

Катерина вийшла на мітинг не просто так — вона розлучилася з чоловіком через його  ігрову залежність.

«Ушла от мужа. Потому что он все проигрывал. Лишаются люди квартир, семей», — говорить Катерина.

Ігрова зала, де чоловік витрачав гроші, і досі працює без жодних дозвільних документів, розповідає жінка. І вона далеко не єдина в районі. За словами мітингувальників, тут найбільша в місті кількість наркопритонів, ігрових автоматів та наливайок.

Мітингуючі стверджують, що незаконний бізнес «кришує» поліція. 

forma1_0.jpg

На швабру вдягли форму міліціянта, а в кишені напихли гроші // «Громадське радіо»
На швабру вдягли форму міліціянта, а в кишені напихли гроші
«Громадське радіо»

«В Ленинском районе находится 280 наливаек, 18 наркопритонов, 264 игровых зала. Следственно-оперативная група которая приезжает изымать игровые автоматы, которые являются незаконными, они нам просто в лицо улыбаются. Говорят, мы ничего не будем вывозить, нам начальство дало приказ ничего не вывозить. Эту заразу все вывозят, мало того, даже патрульная полиция постоянно принимает участие в наших рейдах. Мы изымали гражданским изъятием вместе с полицией наркотики оттуда», — розповідає учасник мітингу Денис Розов.

forma3.jpg

Мітинг під поліцією у Дніпрі // «Громадське радіо»
Мітинг під поліцією у Дніпрі
«Громадське радіо»

Начальник райвідділу Юрій Медяний вийшов до мітингувальників. Усі звинувачення спростовує:

«С начала года открыто порядка 40 криминальных проваджень на территории района, по лотереям которые расплодились не только у меня, в Новокодацком районе, а по всему горолу и по всей Украине, они предоставляют все документы, которые позволяют им эту деятельность производить», — розповів Юрій Медяний.

Протестувальники запросили начальника райвідділу проїхатися до однієї з наливайок, але той відмовився. Тепер начальником райвідділу займуться його ж колеги — у цьому кореспондентів «Громадського радіо« завірив начальник Дніпровського відділу поліції Андрій Бідило.

«Мы будем разбираться. Проведем служебное расследование в отношении начальника. Посмотрим, какая его роль во всей этой ситуации, будем принимать кадровые решения», — сказав Андрій Бідило.

Результатів домовленостей люди чекатимуть два тижні. Кажуть, якщо жодних дій з боку керівництва не буде, проведуть повторний мітинг, цього разу більш масштабний.

Маргарита Кримова з Дніпра 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+