Слухати

Ким був видатний українець Богдан Гаврилишин — відео, фото

24 жовтня 2016 - 14:55
У віці 90 років пішов з життя видатний українсько-канадсько-швейцарьский економіст, професор, благодійник та громадський діяч Богдан Гаврилишин
Ким був видатний українець Богдан Гаврилишин — відео, фото / Новини на Громадському радіо

Благодійний фонд Богдана Гаврилишина повідомив про смерть видатного українця на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що останні хвилини життя Богдан Дмитрович провів у родинному колі вдома у Києві.

Протягом 18 років Богдан Гаврилишин очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Був членом Римського клубу, Світової академії мистецтва та науки, Міжнародної академії менеджменту, а також почесним доктором у 7 університетах Канади та України, консультантом держав та міжнародних компаній. Він очолював та керував конференціями та семінарами у 89 країнах світу. 

Створив Міжнародний центр перспективних досліджень, Міжнародний інститут менеджменту в Індії, після – в Україні. Став співзасновником Європейського форуму з менеджменту у Давосі (тепер Світовий економічний форум). Був консультантом компаній «General Electric», «IBM», «Unilever», «Phillips», радником кількох країн. 

Був радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем’єр-міністрів; Головою Консультативно-дорадчої ради при Президії Верховної Ради України. Ініціював створення деяких молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації «Пласт». Очолював фонд Богдана Гаврилишина в Києві і фундацію «Відродження» в Женеві. 
Автор книг – «Дороговкази в майбутнє. До більш ефективних суспільств» (1980) та «Залишаюсь українцем» (2011).

За значний внесок в розвиток України на честь 90-річчя був нагороджений орденом Свободи від Президента України та орденом Святого Миколи Чудотворця від Патріархату УПЦ (КП).

 

 

Ще взимку Богдан Дмитрович в ефірі Громадського радіо розповідав про економічний стану України сьогодення, а також про перебіг реформ та перспективи розвитку країни.

bogdan_gavrylyshyn_0.jpg

Богдан Гаврилишин // «Громадське радіо»
Богдан Гаврилишин
«Громадське радіо»

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+