Слухати

Як у Франції влада зносить табір для біженців — відео

24 жовтня 2016 - 19:55
Так звані "Джунглі" - стихійний табір біженців біля французького міста Кале давно став причиною бурхливих дискусій. Сьогодні, табір почали зносити
Як у Франції влада зносить табір для біженців — відео / Новини на Громадському радіо

Французька влада стверджує, що понад сім тисяч біженців мешкають в таборі в жебрацьких умовах. Протягом переселення, людей обіцяють розмістити по всій країні. 

Перші 60 автобусів, що розвезуть людей по центрах для біженців, вже відбули. Остаточна ліквідація табору планується на вівторок.

Зазначимо також, що на початку виселення між поліцією та біженцями, які не бажали залишати табір, виникли сутички. Однією із причин непокори називають те, що мігранти прагнуть дістатися Великої Британії, а не залишитися у Франції.

Нагадаємо, нещодавно з’явилося відео будівництва стіни на французькому кордоні, яка має перешкодити потоку біженців.

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+