Слухати

Як вдягалися на Хелловін протягом сторіччя — відео / Новини на Громадському радіо

Як вдягалися на Хелловін протягом сторіччя — відео

25 жовтня 2016 - 17:26
Відомий Youtube канал Mode, де постійно викладають відео із рубрики «100 років моди» опублікував ролик, присвячений Хелловіну

31 жовтня в багатьох країнах світу відзначатимуть свято Хелловін. Інакша назва цього дня, а вірніше ночі — Вечір усіх святих. За легендою, цієї дати уся нечисть виходить у світ, а щоб відлякати її, усі бажаючі вдягаються як відомі страховиська.

Ніщо так не створює правильний дух Хелловіна, як правильний костюм. Протягом багатьох століть люди святкували Хелловін, використовуючи різноманітні образи: від страшних до спокусливих.

Відео показує, як змінювалися традиції вбрання у цей день протягом 100 років. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+