Слухати

Тонни сміття зі Львова відвантажили біля траси на Житомирщині — фото / Новини на Громадському радіо

Тонни сміття зі Львова відвантажили біля траси на Житомирщині — фото

26 жовтня 2016 - 12:33
Імовірно, що відходи було вивезено зі Львівщини

На Житомирщині, поблизу автотраси міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин, три вантажівки незаконно вивантажили сміття, в основі якого — відходи від медичних препаратів.

У купах непотребу люди знайшли також листівки і виписки з Львівського регіону. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук.

«Моєму обуренню немає меж… Жахлива картинка та неймовірний сморід. Проте, аби зрозуміти більше, ми наблизилися ближче та натрапили на листівки і виписки з Львівського регіону», — зазначив Ніколайчук.

Сміття виявили жителі населених пунктів на межі Олевського та Лугинського районів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+