Слухати

Жінка, що врятувалася від режиму ІДІЛ, розповіла про життя в терорі — відео / Новини на Громадському радіо

Жінка, що врятувалася від режиму ІДІЛ, розповіла про життя в терорі — відео

26 жовтня 2016 - 16:28
Громадянка Іраку розповіла про страшні умови життя жінок в суспільстві, де керує терор

Жінка на ім’я Зейнаб згадує, яким було її життя до того, як до влади у її країні прийшли терористи «Ісламської держави».

Історію Зейнаб оприлюднили в CNN.

Вона любила гуляти зі своїми друзями. Вступила до школи та планувала закінчити 12 класів освіти.

«Я хотіла вдосконалити свою арабську. Хотіла краще читати та писати. Життя було прекрасним до приходу Даїш (так арабською називають ІДІЛ, — ред.)» — каже Зейнаб.

Проте після приходу ІДІЛ її батьки почали турбуватися. Розповіді про зґвалтування та жахливі знущання над дівчатами ширился містом, де жила сім’я дівчини. Саме тому 16-річну Зейнаб видали заміж, — щоб врятувати від терористів, які могли «взяти» будь-яку жінку, яка їм сподобалася.

Жінкам не дозволено виходити з дому поодинці, або залишатися вдома самим. Якщо побачать жінку без рукавичок або шкарпеток — покарають її батогом.

Про те, яким життя було під терором ІД вона каже:

«Ми не мали жодної свободи. Ми задихалися. Це і є ІДІЛ».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+