Слухати

Авіаудар по сирійській школі забрав життя 22 дітей та 6 вчителів — відео / Новини на Громадському радіо

Авіаудар по сирійській школі забрав життя 22 дітей та 6 вчителів — відео

27 жовтня 2016 - 16:09
UNICEF назвало авіаудар, внаслідок якого загинули 22 дитини та 6 вчителів, можливо найсмертоноснішим нападом за весь перебіг війни

Серія авіанальотів в селищі Хасс близько полудня в середу 26 жовтня, вдарила по житловому кварталу, де знаходиться шкільний комплекс, в той час, коли діти знаходилися на вулиці.

UNICEF (дитячий фонд ООН) повідомило про те, що внаслідок бомбардування загинули щонайменше 35, — офіційно підтверджено загибель 22 дітей та 6 вчителів.

Виконавчий директор Фонду Ентоні Лейк назвав авіаудари «безчинством». Він додав, що в разі встановлення того, що атака була умисною, її офіційно вважатимуть військовим злочином.

«Це злодійство може бути найсмертноноснішим нападом за більш ніж 5 років війни», — наголосив Лейк.

УВАГА18ВІДЕО МІСТИТЬ КАДРИ НАСИЛЬСТВАТА НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ЛЮДЯМ ЗІ СЛАБКОЮ ПСИХІКОЮ

 

 

800_1.jpeg

Вибух авіабомби у сирійській школі // apnews.com
Вибух авіабомби у сирійській школі
apnews.com

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+