Слухати

В популістських голландських медіа говорять про шантаж з боку Порошенка, — Снідалов

27 жовтня 2016 - 08:05
Популістські голландські ЗМІ говорять, що остання заява Порошенка щодо співпраці з Нідерландами в контексті ратифікації Угоди про Асоціацію є шантажем
В популістських голландських медіа говорять про шантаж з боку Порошенка, — Снідалов / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» розповів активіст української громади в Нідерландах Олександр Снідалов.

«Після відвідування саміту Європейської народної партії в Маастрихті Петро Порошенко отримав запитання про ситуацію з ратифікацією. Він зауважив, що є співпраця з Нідерландами, і один з напрямків цієї співпраці — це ратифікація Угоди Про Асоціацію, яка ставиться під сумнів, і це може створити небезпечний прецедент.

Трохи пізніше, журналісти, запитуючи думку прем’єр-міністра Нідерландів пана Рютте стосовно цієї заяви трохи зманіпулювали, подавши так, наче Український президент проводить зв’язок між співпрацею України по розслідуванню катастрофи MH-17 і голосуванням за ратифікацію Угоди про асоціацію, фактично натякнувши на шантаж. І це стало підставою для деякі голландських ЗМІ звинуватити Україну у спробі тиску на Нідерланди.

І цього разу ці самі голландські ЗМІ, зокрема таке популістичні видання як Elsevier в контексті візиту пана Клімкіна підняли цю тему, зауваживши, що Клімкін приїхав домовлятися про асоціацію, про яку трохи раніше говорив Петро Порошенко і спробував шантажувати Нідерланди. Це зараз намагаються пов’язати в оду історію, де візит пана Клімкіна виглядає як тиск на Нідерланди», — говорить Олександр Снідалов.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін вирушив до Нідерландів, де проводить переговори щодо ратифікації Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським союзом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+