Слухати

Свідки у справі Чийгоза заявили, що ніколи його не бачили / Новини на Громадському радіо

Свідки у справі Чийгоза заявили, що ніколи його не бачили

27 жовтня 2016 - 17:14
Допитані в якості свідків співробітники кримського парламенту протягом чергового засідання у справі подій 26 лютого 2014 року заявили, що ніколи не бачили Ахтема Чийгоза

Як повідомляє кореспондент «Громадського радіо» із Криму, свідки у справі Ахтема Чийгоза вирішили змінити свої свідчення, і заявили, що ніколи раніше не бачили його.

Зокрема свідок Микола Білоусов повідомляв слідству, що до парламенту увірвалися близько 30 людей, а на «суді» заявив про 4-5 людей.
Його колега Микола Хоменко розповів, що призначена на той день сесія депутатів не відбулася, оскільки на початку не було кворуму, а пізнішеспікер просто скасував засідання.

Після цього голова апарату ВС АРК Алла Пашкунова оголосила про евакуацію персоналу.

Жоден з допитаних свідків нічого про події пояснити не зміг.

Нагадаємо, що в анексованому Росією Криму, розглядається кримінальне провадження стосовно кримських татар, яких окупаційна влада звинувачує в організації масових заворушень під будівлею кримського парламенту 26 лютого 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+