Слухати

Гриневич доручила перевірити рекомендований школам посібник «Сімейні цінності» / Новини на Громадському радіо

Гриневич доручила перевірити рекомендований школам посібник «Сімейні цінності»

28 жовтня 2016 - 18:40
Посібник із курсу «Сімейні цінності», рекомендований для впровадження в шкільну програму, викликав неабиякий резонанс серед громадськості

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 08.12.2015 № 854 «Про Рекомендації парламентських слухань на тему «Сімейна політика України — цілі та завдання» Міністерство рекомендує в навчальних закладах продовжувати впровадження програми формування сімейних цінностей, сформованих на основі національно-культурної спадщини українського суспільства, зокрема, — курс за вибором або факультатив «Сімейні цінності».

Міністерство освіти стверджує, що даний курс сприятиме продуктивності і якості виховної роботи вчителів та психологів формуванню відповідального батьківства у молоді.

Реакція соцмереж виявилася досить бурхливою, — обурення викликали як окремі уривки, так і загалом концепція запропонованого напрямку, який дуже нагадує радянські рекомендації стосовно «правильної поведінки дружини».

«Справжня жінка ніколи не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією, оскільки знає, що все в світі створено для неї, для реалізації її бажань і мрій. А швидкість реалізації її бажань залежить від якості простору, яке вона формує повагою і любов’ю до себе і чоловіка, який втілює її бажання і мрії», — саме так описують образ «справжньої жінки» у рекомендаціях.

Як наслідок міністр освіти і науки Лілія Гриневич дала доручення ІМЗО терміново перевірити навчальну програму курсу “Сімейні цінності” та матеріали до неї, що може спричинити скасування грифу.

Водночас Кампанія проти секзизму «Повага» направила відкритого листа до міністра Гриневич із проханням провести саме таку перевірку. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+