Слухати

В Росії меморіалом вшанували будівничих ГУЛАГу — фото / Новини на Громадському радіо

В Росії меморіалом вшанували будівничих ГУЛАГу — фото

28 жовтня 2016 - 12:09
В Республіці Комі, в селищі Мікунь, при вході до жіночої виправної колонії встановили пам'ятну дошку до 79-ї річниці будівництва одного із таборів сумнозвісного ГУЛАГу

Про встановлення такого меморіалу повідомив член Громадської спостережної комісії Ернест Мезак, — повідомляє Радіо Свобода.

Він зазначив, що дошку встановили 16 серпня до урочистих заходів на честь святкування дня колонії, яка розташована на місці колишнього табірного пункту №19 «Водоразделлаг-Микуньская».

На пам’ятнику написано, що він встановлений «на знак поваги і подяки першим будівничим і співробітникам-творцям колонії».

Новина про встановлення таблички є на сайті Управління федеральної служби покарань (УФСП) у Республіці Комі. У колонії цей день під час святкування дня колонії ув’язненим і співробітникам «зачитали наказ НКВС СРСР про створення табору від 16 серпня 1937 року». 

e9608b0f-1a35-4948-9483-4a39baadac80_cx0_cy13_cw0_w987_r1_s_r1.jpg

Пам'ятна дошка // Радіо Свобода
Пам’ятна дошка
Радіо Свобода

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+