Слухати

До Костянтинівки привезли вакцини, яких не було кілька років

29 жовтня 2016 - 18:04
У першу чергу щеплення роблять малюкам від туберкульозу
До Костянтинівки привезли вакцини, яких не було кілька років / Новини на Громадському радіо

Так звану вакцину БЦЖ  мали зробити ще у пологовому будинку, але її два роки не було, тож наразі  формують списки і запрошують батьків з немовлятами на вакцинацію, щоб увійти в календар щеплень, — говорить головний лікар ЦПМСД м.Костянтинівка Тетяна Шишимарева. 

«Нами отримано 5 тисяч доз вакцини БЦЖ, це повністю покриває усі потреби — як для дітей, які народилися і є в плані щеплень на 2016 рік, а також для тих дітей, що не були вакциновані через відсутність вакцини.  Зважаючи на економічний та соціальний стан в країні, також АТО, що пов’язано з міграцією населення, отримання цієї вакцини є дуже важливим кроком», — розповідає Тетяна Шишимарева. 

Крім БЦЖ костянтинівські медики отримали від Міністерства охорони здоров’я й інші вакцини від коклюшу, дифтерії, поліомієліту та інших небезпечних хвороб. Усі вони є в календарі щеплень для дітей від народження до 18 років, — розповідає завідувач амбулаторії 3 ЦПМСД м.Костянтинівка Ольга Ніколаюк. 

«Це вакцина від коклюшу, ДС — від дифтерії та правцю, БЦЖ, АДСМ для старших дітей, що мають якісь алергічні реакції», — говорить Ольга Ніколаюк. 

Вакцинацію проводять безкоштовно і запевняють, що отриманих препаратів вистачить на 2016 та 2017 роки. Найближчим часом щеплення робитимуть дітям у навчальних закладах міста, але на це потрібні письмові згоди батьків. На сьогодні до 15% батьків відмовляються робити дітям щеплення, пояснюючи це в основному релігійними переконаннями.

Наталя Поколенко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+