Слухати

Росія програла вибори до Ради ООН із прав людини / Новини на Громадському радіо

Росія програла вибори до Ради ООН із прав людини

29 жовтня 2016 - 10:22
Не зважаючи на сподівання російських представників, Генасамблея не проголосувала за переобрання Росії членом Ради ООН із прав людини

28 жовтня, у п’ятницю відбулося засідання Генасамблеї Організації Об’єднанних Націй у Женеві. Росія попри очікування не набрала достатньої кількості голосів. Інші претенденти на два місця для Східної Європи. Східної Європи — Угорщина (144 голоси) та Хорватія (114 голосів).

Росія отримала 112 голосів, — повідомляє DW.

Напередодні виборів, правозахисні організації активно протестували проти проти переобрання Росії до Ради. Правозахисники називають головними причинами такого протесту в першу чергу підтримку Москвою сирійського режиму на чолі із президентом Башаром Асадом. Не погоджувалися вони також і з обранням Саудівської Аравії, проте вона отримала місце у Раді.

До Ради ООН з прав людини за підсумками голосування на Генасамблеї 28 жовтня обрані 14 держав, в тому числі Бразилія, Великобританія, Китай, Куба, Ірак, Японія, ПАР і США. Всього в Раді представлені 47 держав.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+