Слухати

Сьогодні вночі переходимо на зимовий час / Новини на Громадському радіо

Сьогодні вночі переходимо на зимовий час

29 жовтня 2016 - 10:49
30 жовтня, о 4 годині ранку за київським часом необхідно перевести годинники на годину назад

Україна вже понад 30 років здійснює перехід часу два рази на рік: на зимовий та на літній час. Останньої неділі березня та жовтня.

У 2011 році Верховна Рада намагалася скасувати переведення годинників на зимовий час, але після обурення громадськості постанову скасували.

«Літній» і «зимовий» порядок обчислення часу вперше був запроваджений у Великій Британії в 1908 році для економії та раціональнішого розподілу електроенергії впродовж доби. В СРСР перехід на зимовий час і назад регулярно здійснювався з 1981 року. Нині понад 110 країн світу переходять на «літній» і «зимовий» час.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+