Слухати

У Львові та Харкові ліквідували борделі — затримано більше 100 жінок — відео / Новини на Громадському радіо

У Львові та Харкові ліквідували борделі — затримано більше 100 жінок — відео

29 жовтня 2016 - 17:10
У Харкові та Львові одночасно провели 11 обшуків в борделях, внаслідок чого було затримано 110 молодих жінок, більшьсть яких підозрюють у наданні сексуальних послуг

Будинки розпусти працювали під виглядом стриптиз-клубу.

Про це сьогодні, 29 жовтня, повідомив перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції Вадим Троян, — повідомляє офіційний сайт Національної поліції.

В операції взяли участь співробітники Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та його територіальні підрозділи у Львівській, Київській, Харківській областях та місті Києві, слідче управління та прокуратура Львівської області.

Протягом 11 обшуків у містах було вилучено коштів на суму близько 200 тисяч гривень, мобільні телефони та сім-карти, рекламна продукція, «чорна бухгалтерія» (записи щодо клієнтів та кількості отриманих коштів).

Правоохоронці встановили директорів, адміністраторів, касирів, а також обслуговуючий персонал будинків розпусти.

Організатори борделів також переобладнали частину приміщень клубів під кімнати для надання інтимних послуг.

У клубах діяла окрема власна валюта, яка в еквіваленті дорівнювала гривні. Сексуальні послуги вартували від 1 до 3,5 тисяч гривень за годину. Працівниці, що безпосередньо надавали послуги, отримували 40%.

Наразі тривають слідчі дії за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+