Слухати

Президент має подати декларацію до завершення доби / Новини на Громадському радіо

Президент має подати декларацію до завершення доби

30 жовтня 2016 - 11:45
Своє майно вже задекларували більшість посадовців, — понад 113 тисяч документів було опубліковано на сайті е-декларування

У реєстрі вже є електронні декларації низки високопосадовців, зокрема голів уряду і Верховної Ради, в той же час декларація від президента України поки що відсутня.

Посадові особи першого етапу декларування мають подати декларації до завершення сьогоднішньої доби.

Також нардеп вказав партійний квиток Радикальної партії, зауважує Українська правда.

Як повідомлялося раніше, дехто з депутатів вразив своїми деклараціями, зареєструвавши коштовності, годинники, антикваріат, та навіть церкву. До цього списку «дивних декларацій» може також приєднатися і депутат «Радикальної партії» Андрій Лозовой, який задекларував колекцію з 72 ікон, колекцію холодної зброї XIX-XX століття з 32 одиниць, а також хрест-енколпіон зі Святими мощами XIII століття.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+