Слухати

Е-декларування у Дніпрі: міський голова задекларував квиток у космос / Новини на Громадському радіо

Е-декларування у Дніпрі: міський голова задекларував квиток у космос

31 жовтня 2016 - 16:49
За оприлюдненою інформацією, міський голова Дніпра Борис Філатов окрім квартир, будинків, земельних ділянок, автівок, мотоциклів та цінних паперів володіє квитком у космос вартістю 1,4 млн грн

Також йому належить гелікоптер за 800 тисяч гривень. 

Своїх статків Борис Філатов не соромиться. Підкреслює: задовго до того, як обійняти посаду міського голови Дніпра, він вже був успішним бізнесменом.

fylatov.png

Борис Філатов // Громадське радіо
Борис Філатов
Громадське радіо

«На цей пост, на відміну від інших е-декларантів, над якими зараз сміється вся країна, я потрапив вже володіючи серйозним капіталом. Для розуміння: ще в 2006-му році я свій перший мільйон доларів офіційно задекларував», — говорить Борис Філатов.

Він наголошує: до вимог декларування підійшов сумлінно.

«Задекларував, що було: і транспортний засіб, і автомобілі, і колекцію японського антикваріату. За себе я спокійний, а всі інших, особливо тих, які все життя були в політиці, але ніколи не були в бізнесі — нехай тепер хвилюються», — додав міський голова Дніпра.

Заступник міського голови Михайло Лисенко відрізнився тим, що серед цінностей задекларував собаку вартістю 38 тисяч гривень.

lysenko.jpg

Михайло Лисенко //
Михайло Лисенко

«Я собаку купив у 2013 році, я дуже довго чекав цей послід, стояв в черзі. Це один з провідних розплідників. Це не найдорожча собака, яка була у мене в житті», — заначив він.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко задекларував квартири у Києві та Дніпропетровській області,  одинадцять земельних ділянок та три дорогих автівки. Мільйонні активи відображені у декларації голови Дніпропетровської облради Гліба Прігунова. А заступниця міського голови Світлана Єпіфанцева, попри те, що отримує порівняно скромну заробітну платню, задекларувала земельні ділянки, автівки, коштовності, чотири шуби та готельний комплекс. Єпіфанцева пояснює: все це вона нажила не на державній службі:

epyfanceva.jpg

Світлана Єпіфанцева // Громадське радіо
Світлана Єпіфанцева
Громадське радіо

«Я нічого за рахунок державної служби не маю поки-що, крім головного болю», — сказала Світлана Єпіфанцева.

Маргарита Кримова з Дніпра для “Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+