Слухати

Луценко розповів, що чекає на тих, хто не подав е-декларації

31 жовтня 2016 - 18:18
За словами генпрокурора Юрія Луценка, депутатам загрожує від 150 до 240 годин громадських робіт або до 2 років в'язниці
Луценко розповів, що чекає на тих, хто не подав е-декларації / Новини на Громадському радіо

«За умисне неподання електронної декларації передбачена кримінальна відповідальність, а саме — від 150 до 240 годин громадських робіт, або позбавлення волі до 2 років з позбавленням права обіймати посади до 3 років», — написав генпрокурор.

Генпрокурор зазначив, що декларацію не подали депутати В’ячеслав Богуслаєв, Анатолій Гіршфельд, Ігор Шкіря, Юрій Шухевич, Марія Матіос.

 

 

Сьогодні завершився перший етап подання електронних декларацій для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

Система е-декларування почала працювати з 1 вересня 2016 р., тому останнім днем, коли можна було подати е-декларації, було 30 жовтня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+