Слухати

Путін закликав розробити закон про російську націю

31 жовтня 2016 - 18:37
Про це президент РФ Володимир Путін сказав на засіданні Ради з питань міжнаціональних відносин
Путін закликав розробити закон про російську націю / Новини на Громадському радіо

«Але що точно абсолютно можна і потрібно реалізовувати — це прямо над цим потрібно подумати і в практичному плані почати працювати — це закон про російську націю», — сказав Володимир Путін, передає «Інтерфакс».

Він пояснив, що закон може бути розроблений на основі стратегії щодо розвитку національних відносин в Росії.

За повідомленням ТАСС, розробити закон «Про російську націю і управління міжетнічними відносинами» запропонував завкафедрою Російської академії народного господарства і державної служби В’ячеслав Михайлов.

Закон повинен «увібрати в себе всі новації, пов’язані з міжнаціональними відносинами», пише агентство.

Як повідомляє «Медуза», Володимир Путін підписав указ «Про Стратегію державної національної політики Російської Федерації на період до 2025 року» в 2012 році.

У документі йдеться, зокрема, про «духовної спільності багатонаціонального народу Російської Федерації (російської нації)», необхідності «збереження і розвитку етнокультурного різноманіття народів Росії» і «успішної соціальної та культурної адаптації і інтеграції мігрантів».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+