Слухати

У нас взимку не буде газу - жителі багатоповерхівки Генічеська, відео / Новини на Громадському радіо

У нас взимку не буде газу - жителі багатоповерхівки Генічеська, відео

31 жовтня 2016 - 12:19
Жителі Генічеська впевнені, що проблема з газопостачанням у їхні домівки не вирішиться

Жителька будинку 23-а по вулиці Ковпака стверджує, щойно температура опускається нижче -10°, газ у їхньому будинку зникає.

«Якщо температура нижче -5° -10°, тиск падає і у нас, на четвертому поверсі, газу вже нема. Якщо перший поверх ще користується газом, то четвертий та п’ятий поверхи цього газу не бачать», — говорить вона.

Її сусід Віктор, який мешкає на третьому поверсі, підтверджує слова жінки та додає:

«В цьому році взагалі не було морозу. Вітер задув — знову ми без газу. Виключили на тиждень. Тиждень вітер дув північний. За тиждень квартира охолола — її ж нагріти неможливо».

Жителі будинку говорять: це лише початок, адже морозів лише не було — тільки сильний вітер, передає timer-odessa.net.

«У нас взимку у будь-якому разі не буде газу. Ми у глухому куті. Ніхто не вирішує це питання. Всі заспокоюють на час. Але ж ще холодів немає, а зима скоро…», — зазначає ще одна мешканка цього будинку.

Зазначається, що 23-28 жовтня місто страждало від браку газу. 28 жовтня газовики видобувної компанії «Пласт» збільшили видобуток газу на морській платформі в Азовському до максимальних значень і газ почав надходити споживачам.

Однак при зниженні температури повітря повного обсягу видобутку газу зі Стрілківського родовища — близько 70 тисяч кубометрів на добу — для опалення місту не вистачить. Потреба збільшується до 100-120 тисяч кубометрів на добу.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+