Слухати

В Керчі повідомляють, що 86 сімей потребують переселення з аварійного житла / Новини на Громадському радіо

В Керчі повідомляють, що 86 сімей потребують переселення з аварійного житла

31 жовтня 2016 - 11:39
У підконтрольній окупаційній владі адміністрації Керчі пояснили що за програмою переселення з аварійного житлового фонду в Керчі планується розселення мешканців з 8 аварійних будинків

Підлягають відселенню 86 сімей — 209 чоловік, пишуть Крим.Реалії.

«Жителі будуть відселені в новобудови по Вокзальному шосе. Але 22 сім’ї відмовляються переселятися, мотивуючи це своїм небажанням переїжджати в район, віддалений від їх нинішнього місця проживання», - заявив підконтрольний Кремлю «заступник глави адміністрації» Роман Кириченко.

За інформацією Кириченка, існують проблеми і з будівництвом будинків для переселення людей.

«На виділеній ділянці під будівництво двох п’ятиповерхових будинків виритий котлован і зведений фундамент одного з будинків. Роботи припинені через відсутність фінансування. Недобудований будинок, розташований поруч, готовий лише на 80%. До того ж, у його власника ТОВ «Корчев-Монтаж» відсутні документи на право власності. Це не дає можливості адміністрації оформити з підприємством земельні відносини, видати містобудівний план ділянки, а власнику отримати техумови», — додав Кириченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+