Слухати

Вода на «Героїв Дніпра» є звичним явищем, — речниця Київметрополітену

01 листопада 2016 - 10:44
Керівниця прес-служби Київметрополітену запевнила, що вода на станції з'являлася і до початку будівництва над нею торгового центру
Вода на «Героїв Дніпра» є звичним явищем, — речниця Київметрополітену / Новини на Громадському радіо

За словами Наталії Макогон, станція «Героїв Дніпра» знаходиться у низині, через що після опадів можуть виникати протікання.

«Вода на станції з’являється з часу її відкриття. Станція „Героїв Дніпра“ працює в штатному режимі. Вона відкрилася за графіком, поїзди ходять за графіком. Поїдьте на станцію „Олімпійська“. Там ті струмки і вдень, і вночі біжать. Ми працюємо під землею. Це звичайні речі. Тисячі людей виходять в ніч, щоб ці течі ліквідовувати», — сказала речниця.

Також Наталя Макогон запевнила, що нових тріщин на станції немає.

Раніше у соцмережі Facebook користувач Roma Gani повідомив, що на станції «Героїв Дніпра» тече вода. «Можна запускати кораблики», — прокоментував він оприлюднене відео.

Нагадаємо, що біля станції метро «Героїв Дніпра» триває будівництво торгового центру «Оазис». Спочатку з’явилася інформація, що внаслідок проведення робіт було пошкоджено стелю станції, потім в мережі розмістили фото тріснутої підлоги на платформі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+