Слухати

Під посольством РФ пройшла акція-перформенс проти розправ над журналістами

02 листопада 2016 - 10:57
Влаштували акцію Центр інформації про права людини та Центр громадянських свобод
Під посольством РФ пройшла акція-перформенс проти розправ над журналістами / Новини на Громадському радіо

З промовами виступили Анна Андрієвська, кримська журналістка, проти якої порушено кримінальну справу в Криму, Олександра Матвійчук, Центр громадянських свобод; Тетяна Печончик, голова правління Центру інформації про права людини; Ольга Решетилова, координатор Медійної ініціативи за права людини.

Офіційна назва акції - «Росія поставила на конвеєр розправи над українськими журналістами».

 Як наголосила у своєму виступі голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик, акція приурочена до Міжнародного дня ООН за припинення безкарності за злочини проти журналістів. Цей день був встановлений у 2013 році і в цей день ООН нагадує про те, що в світі близько 800 журналістів загинули за останні 10 років. і лише в кожному 10-му випадку слідство встановило причетних і передало ці справи до суду.

Активісти виступили з вимогою до Росії звільнити Романа Сущенка і Миколу Семену, а також закрити сфабриковані кримінальні справи проти українських журналістів.

Організатори акції-перфоменсу показали, як у Росії та окупованому нею Криму фабрикуються шиті білими нитками справи проти українських журналістів. 

 

 

 

Нагадаємо, Микола Семена — кримський журналіст, співпрацював з Радіо Свобода. Нині знаходиться у Криму під підпискою про невиїзд. 

19 квітня 2016 року так званий прокурор Криму Наталія Поклонська заявила про порушення кримінальної справи проти нього за публікацію в ЗМІ «сепаратистської» статті.

Роман Сущенко — власний кореспондент інформаційного агентства Укрінформ у Парижі. Його затримали у Москві, коли він приїхав до родичів та звинуватили у шпигунстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+