Слухати

Принца правлячої сім'ї Саудівської Аравії побили палицями за правопорушення

02 листопада 2016 - 19:01
Принцю правлячої у Саудівсьійї Аравії сім'ї Аль Сауда дали батогів у в'язниці в Джидді, як за наказом суду
Принца правлячої сім’ї Саудівської Аравії побили палицями за правопорушення / Новини на Громадському радіо

За що саме принца було покарано, не розголошується. Також не називається його особа, пише Reuters з посиланням на саудівські ЗМІ.

Зазначається, що на чоловіка крім цього покарання, чекає тюремне ув’язнення.

Покарання відбулось після того, як його оглянули медики та впевнились, що його стан здоров’я дозволить витримати таке покарання. 

Деякі саудівські користувачі соціальних медіа зауважили, що ісламський закон не встановлює різниці між принцом і звичайним саудівцем.

Не відомо скільки ударів батогом отримав принц, але Human Rights Watch, посилаючись на активістів саудівські прав, говорять, що удари наносять легкою дерев’яною палицею по спині і ногах, яка залишає синці, але не порушує шкіру.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+