Слухати

В Дебальцевому повідомили про закриття відділення залізничної дороги / Новини на Громадському радіо

В Дебальцевому повідомили про закриття відділення залізничної дороги

02 листопада 2016 - 13:08
За даними місцевих ЗМІ, таке рішення було прийнято після приїзду ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка до Дебальцевого та "апаратної наради" в відділенні дороги Дебальцевській дирекції

Зокрема, про це пише debaltsevo.com. Зазначається, що приїзд Захарченка супроводжувався оточенням центра міста озброєними військовими. На даху дирекції залізничних перевезень були помічені снайпери.

«Захарченко прибув в місто, щоб провести апаратну нараду в відділенні дороги Дебальцевської дирекції залізничних перевезень. Підсумок наради — офіційно оголосили про звільнення всіх працівників єдиного містоутворюючого підприємства», — йдеться на сайті.

Також повідомляється, що відділення дороги закриють 1 січня 2017, працівникам вручили повідомлення. В звільнені ж кабінети вирішено вселити міськвідділ народної освіти.

В «Укрзалізниці» Громадському радіо повідомили, що не можуть ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію, тому що не мають контакту з Дебальцевською дирекцією залізничних перевезень.

Керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук повідомив, що не знає, наскільки ця інформація вірна, але висловив думку, що бойовики не підуть на цей крок, оскільки Дебальцеве — важливий залізничний вузол.

«Зараз Дебальцеве — ключовий вузол по поставках з Росії, з Луганської області на територію «ДНР». Якщо вони розберуть Дебальцеве, то повернуться до ситуації 2014-2015 року, коли доводилося на територію Луганської області спочатку завозити боєприпаси, зброю, амуніцію, а потім автотранспортом тягати на територію «ДНР», а це їм абсолютно не потрібно», — сказав Дмитро Тимчук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+