Слухати

В Москві пояснили закриття офісу Amnesty International  / Новини на Громадському радіо

В Москві пояснили закриття офісу Amnesty International

02 листопада 2016 - 17:14
Московський офіс правозахисної організації Amnesty International опечатали через закінчення строку дії договору оренди

Про це пише Дождь з посиланням на департамент майна Москви.

В департаменті розповіли, що його співробітники «провели заходи по заміні замикаючих пристроїв та встановленню технічних засобів охорони на приміщення».

«Міська власність <…> є вільною від договірних відносин, знаходження будь-яких третіх осіб в ній — незаконно», — йдеться у відповіді на запит Дождя.

Термін договору оренди між містом і організацією Amnesty International Limited закінчився в січні 2008 року, після чого за відсутності заперечень з боку столичної влади він був продовжений за умови, що одна зі сторін має право відмовитися від нього, попередивши іншу за три місяці, зазначили в департаменті.

«Проте у зв’язку з істотним порушенням умов по оплаті оренди на адресу організації була спрямована претензія з повідомленням про необхідність погасити заборгованість протягом місяця. Також компанія була поставлена ​​до відома, що в іншому випадку через три місяці договір оренди буде вважатися розірваним», — додали в департаменті.

Там уточнили, що претензія була проігнорована, в зв’язку з чим Росреєстр вніс до Єдиного держреєстру прав запис про припинення договору.

Для вивезення майна організація повинна протягом двох тижнів направити офіційне звернення в департамент, йдеться у відповіді на запит.

Нагадаємо, сьогодні в Москві опечатали офіс Amnesty International. Про це написав співробітник організації Іван Кондратенко. Він зазначив, що вони 20 років своєчасно сплачували оренду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+