Слухати

На Сумщині змагались сапери, - відео / Новини на Громадському радіо

На Сумщині змагались сапери, - відео

03 листопада 2016 - 15:50
Військові мали подолати 400 метрів по пластунські, на маршруті пересування виявити і позначити усі міни ворога і непоміченими повернутись назад

Як зазначив заступник начальника інженерних військ ЗСУ Віктор Кузьмін, багато років про подібні змагання не згадували. Тепер же їх вирішено відновити. Зараз вони необхідні, щоб підняти бойових дух військових та перевірити знання.  

Змагання проходили у кілька етапів: учасники долали ділянки місцевості та стратегічних об’єктів, робили проходи у мінних полях, а також проводили розвідку мінно-вибухових загороджень перед переднім краєм оборони супротивника. 

Найскладніше завдання — інженерна розвідка переднього краю: судоми від фізичного навантаження, спітніла наскрізь форма та втома — супутники їхнього виконання.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+