Слухати

Під Алеппо тривають запеклі бої — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Під Алеппо тривають запеклі бої — ЗМІ

03 листопада 2016 - 18:22
Сили сирійської опозиції посилили атаки на лінію оборони сил режиму Башара Асада, які тримають в блокаді 300 тисяч жителів Алеппо

Опозиціонери вже увійшли в «Житловий комплекс 3000», де ведуть запеклі бої для прориву лінії оборони, повідомляє «Анадолу».

Один з польових командирів сил опозиції Захід Дервіш в бесіді зазначив виданню, що загони опозиції завдають ударів в основному по західних районах Алеппо, підконтрольним режиму Асада, а саме Новому Алеппо, Хамадане і «Житловомуй комплексу 3000».

«За останні дні вбиті десятки військових сил Башара Асада», — зазначив Дервіш, підкресливши, що в разі звільнення кварталу «Житловий комплекс 3000», сили опозиції наблизяться на відстань 1,2 кілометра до району, де тримають оборону захисники міста.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+