Слухати

Суспільне мовлення очолить Вадим Денисенко?

03 листопада 2016 - 09:47
Можливим наступником Зураба Аласанії називають Вадима Денисенка («БПП»), — повідомила медіаекспертка Наталя Лігачова у ефірі «Ранкової хвилі»
Суспільне мовлення очолить Вадим Денисенко? / Новини на Громадському радіо

Все ж є шанси, що в.о. гендиректора НТКУ може стати хтось із замів Зураба Аласанії. «Я дуже сподіваюся, що більше відповідає дійсності заява про те, що в.о. буде призначений хтось із заступників Зураба Аласанії. Так і має бути», — продовжує медіаекспертка.

Якщо зараз в.о. гендиректора НТКУ буде призначена технічна людина, яка виконає усі необхідні дії, можна стверджувати, що у такому випадку політичного впливу не планується, — говорить Наталя Лігачова.

Прослухати та прочитати розмову повністю можна за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+