Слухати

У Виноградному через обстріли пошкоджено 10 будинків та вбито собаку - відео / Новини на Громадському радіо

У Виноградному через обстріли пошкоджено 10 будинків та вбито собаку - відео

03 листопада 2016 - 14:02
У Виноградному, поблизу Маріуполя під час обстрілів пошкоджено до десяти будинків та вбито собаку

Як зазначила виконуюча обов’язки Винограднинської сільської ради Тамара Круліковська, зараз зрирається детальна інформація про пошкодження будинків та буде створюватися комісія, щоб визначити, кому з селян яку допомогу треба надати.

За її словами, був пошкоджений газопровод, лінія електропостачання. Зараз комунікації намагаються полагодити, передає 0629.com.ua

Гроші, на відшкодування збитків від обстрілів виділяє Маріупольська міська рада, зазначила Круліковська. Сума допомоги коливається від 30 до 50 тисяч гривень.

Вона підкреслила, що серед людей постраждалих чи загиблих немає. 

Втім, на одному з подвір’їв рятувальники показали вбитого пса. Чоловік зазначив, що осколки летіли низько, і якби хтось з людей вирішив залягти на цьому місці, його б також убило.

Одна з місцевих жительок розповіла, що тепиця, яка була зруйнована під час обстрілів, фактично врятувала будинок. Осколки влучили у неї, але не влучили в будинок.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+