Слухати

Ми отримаємо нового керівника суспільного мовлення не раніше квітня, - Міський

04 листопада 2016 - 09:10
Член Наглядової ради при НСТУ Артем Міський вважає, що після звільнення Зураба Аласанії майбутній суспільний мовник не зможе швидко отримати нового керівника
Артем Міський // Громадське радіо

Про це він заявив під час ефіру у студії Громадського радіо.  

«У найкращому випадку ми отримаємо керівника у квітні-травні. Одразу в січні нам потрібно прийняти низку керівних документів, запустити конкурс на голову правління, а вже потім запустити конкурс на членів правління», — зазначив Артем Міський.

Він сподівається, що вже із травня суспільне почне працювати самостійно.  

«Сподіваюся, що у травні 2017 року нам не залишиться жодної потреби втручатися в програмну політику каналу. Це все вже буде робити правління», — зазначив член Наглядової ради при НСТУ.

Більше читайте у матеріалі «Що буде із суспільним мовленням після відставки Аласанії».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+