Слухати

Ми отримаємо нового керівника суспільного мовлення не раніше квітня, - Міський

04 листопада 2016 - 09:10
Член Наглядової ради при НСТУ Артем Міський вважає, що після звільнення Зураба Аласанії майбутній суспільний мовник не зможе швидко отримати нового керівника
Ми отримаємо нового керівника суспільного мовлення не раніше квітня, - Міський / Новини на Громадському радіо

Про це він заявив під час ефіру у студії Громадського радіо.  

«У найкращому випадку ми отримаємо керівника у квітні-травні. Одразу в січні нам потрібно прийняти низку керівних документів, запустити конкурс на голову правління, а вже потім запустити конкурс на членів правління», — зазначив Артем Міський.

Він сподівається, що вже із травня суспільне почне працювати самостійно.  

«Сподіваюся, що у травні 2017 року нам не залишиться жодної потреби втручатися в програмну політику каналу. Це все вже буде робити правління», — зазначив член Наглядової ради при НСТУ.

Більше читайте у матеріалі «Що буде із суспільним мовленням після відставки Аласанії».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+