Слухати

Савченко вперше прокоментувала сварку своїх колишніх адвокатів

04 листопада 2016 - 19:55
"Скажу свій коментар вперше і востаннє і не буду більше це коментувати" — у ефірі "Громадського Радіо" народна депутатка Надія Савченко дала ексклюзивний коментар
Савченко вперше прокоментувала сварку своїх колишніх адвокатів / Новини на Громадському радіо

«Мені дивно, що це все знов почалося через півроку після мого виходу з російського полону. Але почалося це ще десь, напевно, в останній рік, коли продовжувалися суди, а я знаходилася у в’язниці. Я звикла працювати в армії в команді. Виконуєте завдання — потім сваріться скільки захочете. З мого боку було стримування їхнього конфлікту. Якби не було хоч однієї складової, діло просто б не зрослося.

Дуже важливими були елементи роботи кожного. Фейгін вибрав такий популістський напрямок захисту. Коля завжди був холодним циніком і завжди правильно розкладав акценти. Ілля виконав титанічний об’єм роботи по процесуальному навантаженню. Якби залишити тільки позицію Фейгіна і його захист, це б звелося до політики — те, що роблять депутати — тріпаємося язиком і нічого не доводимо. Якби це був би тільки Новіков, він би чесно і старанно доводив, що суду в Росії нема, але це могло б не вийти в широкий ефір, бо не було «родзинки» — скандалу і піару.
Дуже прикро, що все це вони перевели у власні амбіції. Ще прикріше, що через півроку вони вирішили винести все це на люди», — прокоментувала Надія Савченко.

Повне інтерв’ю з народною депутаткою Надією Савченко.

 

Також раніше Ілля Новіков у ефірі «Громадського Радіо» коментував сварку між адвокатами і те, як це може вплинути на судові справи інших українських політв’язнів, яких вони захищають.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+