Слухати

У Берліні відкрили фотовиставку, присвячену українським переселенцям

04 листопада 2016 - 19:25 66
Організатори акції "Переміщені. 12 історій з України" хочуть привернути увагу європейської громадськості до проблем внутрішньо переміщених осіб в Україні

На площі біля виходу з центрального вокзалу Берліна, між канцелярією Меркель та Бундестагом, організатори інсталяції розташували фотопортрети українців, що в наслідок російської агресії та анексії Криму, були змушені залишити свої домівки. Серед героїв — мешканці Донецька, Алчевська, Макіївки, Євпаторії, Сімферополя, Луганська, які нині живуть на підконтрольній Києву території.

Таким чином організатори акції хочуть привернути увагу європейської громадськості до проблем внутрішньо переміщених осіб в Україні. «Ми чули відгуки людей у Брюселі та Лондоні, що вони не знали про ую проблему та не уявляли про масштаби та кількість ВПО в Україні», — розповідає Ольга Іванова, координатор проекту.   

«Переоцінити значення такого заходу дуже складно», — прокоментував фотовиставку Георгій Тука, який перебуваючи у відрядженні, відвідав відкриття інсталяції. 

Після Берліну виставка вирушить далі — до Риму, Парижу, Гааги та Брюселю. 

Анастасія Магазова

foto_3.jpg

Фотовиставка у Берліні //
Фотовиставка у Берліні

foto1.jpg

Фотовиставка у Берліні //
Фотовиставка у Берліні

foto_4.jpg

Фотовиставка у Берліні //
Фотовиставка у Берліні

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+