Слухати

У Польщі пропонують платити $1000 за дитину, народжену від зґвалтування / Новини на Громадському радіо

У Польщі пропонують платити $1000 за дитину, народжену від зґвалтування

04 листопада 2016 - 18:12
Правляча партія Польщі "Право і справедливість" запропонувала виплачувати 4 тисячі злотих не тільки жінкам, які народять хвору дитину, а й тим, хто народить в результаті зґвалтування

З такою пропозицією під час обговорення у сеймовій комісії виступив депутат партії «Право і справедливість» Пьотр Ущинський, передає газета Wyborcza.

Депутат висловив побажання, щоб відповідну поправку внесли до проекту.

Більшість депутатів утримались від коментування цієї пропозиції. Депутат від опозиційної «Громадянської платформи» Магдалена Кочан висловила свою точку зору:

«Пропозиція доповнити закон нормою про вагітність від зґвалтування підіймає мої найдалекосяжніші занепокоєння і тривоги. Думаю, таким чином можна уявити сценарій, коли зґвалтована батьком дівчинка народить за 4 тисячі злотих. Це жахлива перспектива».

Нагадаємо, на початку жовтня у Польщі проходили масові протести проти заборони абортів.  На них зібралось близько 30 тисяч людей. Згодом міністр науки і вищої освіти Польщі Ярослав Говін виступив із заявою, що повної заборони абортів не буде.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+