Слухати

"Приготуватись до штурму!", - відео тренувань донецьких спецпризначенців

05 листопада 2016 - 17:55 443
Сьогодні. 5 листопада, в рамках навчань спецпризниченці відпрацьовували алгоритм затримання озброєних злочинців, а також штурму будинку, де "заліг" порушник

Перед бійцями стояло завдання обеззброїти злочинця з вибухівкою і затримати порушника, який ховається в будинку. Головне в елементах штурмових дій — робота в групі, пише donbass.ua.

Зазначається, що батальйон створений з добровольців і розформованого підрозділу судової міліції «Грифон», які раніше супроводжували затриманих на судові процеси і виконували функції охорони судових органів. Сьогодні це бойова одиниця ГУ Нацполіції Донецької області, штурмова група, яку готують до виконання ризикованих спецоперацій в зоні проведення АТО.

 «Люди звикають до навколишньої місцевості, звикають до типових приміщень, які перебувають у нас у людей, і швидше долучаються до навколишнього оточення. Вони тренуються в різних ситуаціях, щоб бути готовими до виконання різних завдань. Треба налаштовувати бійців спочатку, щоб вони розуміли, що вони повністю контролюють ситуацію і свій страх. Після того, як страх подолано, тренування стали більш інтенсивними і тепер дозволяють виконувати складні вправи з допомогою альпіністського спорядження «, — зазначає командир батальйону спецпризначення ГУ Нацполіції Донецької області Юрій Голубан.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+