Слухати

У Києві завадили "коронації" потенційного "вору в законі", - відео

05 листопада 2016 - 12:19
35-річного громадянина Грузії затримали та видворили з країни
У Києві завадили «коронації» потенційного «вору в законі», - відео / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України — начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

Він зазначив, що йдеться про громадянина Грузії Папуна Угрехелідзе.

«Чоловік прибув до Києва, щоб за злодійськими «традиціями» отримати статус «злодія в законі». Нами біла ця людина затримана та видворена з території України».

Затриманий має кілька судимостей. Чоловік неодноразово відбував покарання в місцях позбавлення волі як на території України, так і за її межами.

«Він відомий в кримінальному середовищі за систематичне вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, пропаганду« злодійських традицій» серед молоді», — уточнив Троян.

Зазначимо, що в Грузії, звідки є Папун Угрехелідзе, у 2009 році Закон «Про організовану злочинність і рекеті» був доповнений статтею 223-1 «Членство в злодійському співтоваристві,» злодій в законі «», згідно з якою членство в злодійському співтоваристві карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з штрафом або без такого, а перебування особи в положенні «злодія в законі» — позбавленням волі на строк від 7 до 10 років зі штрафом або без такого.

Поняття «злодій в законі» визначається як «член злодійського світу, який за спеціальними правилами злодійського світу, в будь-якій формі управляє ним, або / та організовує злодійський світ або певну групу осіб».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+