Слухати

В «Азові» прокоментували заяву в «ЛНР» щодо затримання нібито їхніх бійців / Новини на Громадському радіо

В "Азові" прокоментували заяву в "ЛНР" щодо затримання нібито їхніх бійців

05 листопада 2016 - 16:42
Затримані люди, яких в "ЛНР" видають за бійців полку "Азов" можуть бути хіба що прихильниками руху

Про це Громадському радіо розповіла прес-секретарка полку Мар’яна Хомеріпі.

За її словами, ці люди не можуть бути бійцями полку «Азов», тому що він дислокується в іншому секторі АТО і не має представників у Луганську.

«Наразі у нас немає інформації, що це наші люди. А, враховуючи те, що «вкид» зробили російські ЗМІ, то вони «вкидують» таке про «Азов» ледь не щодня. Тому можливо це «страшилка» якась», — зазначила вона.

Вона уточнила, що у Луганській області є осередок цивільного корпусу, але він не в Луганську, а на території, що контролюється Україною. 

«Можливо, це якийсь прихильник, який живе на окупованій території, можливо…Ми можемо таке припускати, що у людини була символіка, тому його прийняли за члена формації «азовського» руху», — додала Мар’яна Хомеріпі.

Нагадаємо, сьогодні вранці в «ЛНР» заявили, що затримали нібито двох бійців батальйону «Азов». Пізніше з’явилось відео обшуку у будинку затриманих. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+