Слухати

З 2018 року завдання на ЗНО друкуватимуть шрифтом Брайля

05 листопада 2016 - 09:19
Про ці та інші нововведення в ефірі «Громадського радіо» розповіла Аксана Філіпішина
З 2018 року завдання на ЗНО друкуватимуть шрифтом Брайля / Новини на Громадському радіо

Незалежне тестування зроблять доступнішим для дітей з особливими потребами, пояснила представниця Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності Аксана Філіпішина.

12.00aksana_filipishyna.jpg

Аксана Філіпішина // «Громадське радіо»
Аксана Філіпішина
«Громадське радіо»

Про це офіс омбудсмена домовився із Міністерством освіти і науки України.

Перші зміни мають бути впроваджені вже наступного року: для дітей із особливими потребами час тестування буде продовжено на півгодини, абітурієнтів із слабким зором забезпечать додатковим освітленням.

Приміщення, у яких проводитимуть ЗНО, будуть обладнані для дітей в інвалідних візках, зокрема у будівлях мають бути відповідні туалетні кімнати.

Складніші зміни — друк тестових завдань шрифтом Брайля — впровадять із 2018 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+