Слухати

Донбас: за час проведення АТО згоріло більше третини заповідників, - екологи / Новини на Громадському радіо

Донбас: за час проведення АТО згоріло більше третини заповідників, - екологи

06 листопада 2016 - 18:22
Правозахисники закликають визнати екологічні наслідки війни

Більше третини природно-заповідного фонду Донецької та Луганської областей (37%) областей згоріло з початку конфлікту на сході України.

Такі дані наводить правозахисна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) у Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів (6 листопада), передає РБК-Україна.

Екологи ЕПЛ спільно з експертами Russian Nature Conservation Group досліджували супутникові дані територій. Аналіз показав, що в зоні проведення антитерористичної операції вогнем вражені 50 з 134 заповідних територій: 26 в Луганській області і 24 в Донецькій області.

«Втрата природних територій, в тому числі пошкодження заповідних об’єктів неконтрольованими стихійними пожежами, є лише одним з багатьох катастрофічних наслідків війни для навколишнього середовища, від якості якої залежить можливість нашого проживання на зазначеній території», — зазначають екологи.

Правозахисники закликають чиновників визнати зону АТО зоною екологічного лиха.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+