Слухати

Сьогодні «лежали» 167 сайтів бойовиків — Українські Кібер Війська / Новини на Громадському радіо

Сьогодні "лежали" 167 сайтів бойовиків — Українські Кібер Війська

06 листопада 2016 - 19:26
Волонтерська група "Українські Кібер Війська" в рамках операції "Відплата" вивели з ладу 167 сайтів бойовиків

Про це повідомив керівник групи Євген Докукін.

За його словами, сьогодні було заблоковано наступні інформ-ресурси: без-вести.рф, white-book .info, dnrpress.ru, bratstvo-lg.ru, ungu .org, rv.org.ru, cik-lnr.info, cikdnr.ru, pravdatoday.info, voicedonbass.ru, bne.su, lvs-global.ru, slemtt.myjino.ru, molotpravdu .com, europeanfront.info, новорус.рф, novorossia.co, novorossia.tv, nol.su, dnrepublic.info, ukrnovosti.info, donetsk-gov.su, k61.donetsk.ua, ntribunal.mcdir.ru, ntribunal.su, batalyonmoskva.ru, icp.su, interbrigada .org.

Також деякий час блокувався сайт svodki .com і майже повністю заблокували naspravdi.info.

«Операція «Відплата» триває. Сьогодні лежали 167 сайтів терористів. DDoS атаки — це артилерія Український Кібер Військ. Яка працює і в день, і в ночі», — зазначив Євген Докукін.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+